خانه محصولاتتسمه نقاله تسمه نقاله

تسمه نقاله تسمه نقاله چند منظوره برای تسمه نقاله

تسمه نقاله تسمه نقاله چند منظوره برای تسمه نقاله

Multifunctional Truck Ratchet Tie Down Straps For Transporting High Strength

جزئیات محصول:

اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات

1 "تسمه تسمه نقاله سنگین W / S-Hook

1 "تسمه های چرخ دنده تبدیل شده اند برخی از محبوب ترین تسمه در صنعت ما. رهبری راه در سقوط موتور سیکلت، تسمه های چرخ دنده، و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر که در آن تسمه چنگک جمع کردن نیاز به مشخصات کم است. ما سفارشی بسیاری از پیچ و تاب تسمه و می تواند برای درخواست شما نیز هست. Ratchet Straps ایالات متحده آمریکا می تواند با بالاترین کیفیت 1 "ریش تراش را در راه سریع و آسان ارائه.

تسمه نقاله
تسمه تسمه نقاله، امن ترین راه برای اتصال محصولات ارزشمند شما است. تسمه های چرخ دنده ما ساخته شده از اجزای قوی و با دوام است. ما تسمه های چرخ دنده را از نوارهای پلی استر 1 اینچ ، 2 اینچ ، 3 اینچ و 4 اینچ تولید می کنیم .

تسمه های تسمه ای ماشینی پوشش هر برنامه ای که ممکن است داشته باشید. تسمه های E-track ، تسمه های Flatbed ، تسمه های ATV و موتور سیکلت ، تسمه های چرخ دنده کامو ، تسمه های چرخ دنده حلقه بی پایان و تسمه های تسمه ای ماشین ، برخی از محبوب ترین ما هستند.

تسمه بام دست بند
بند دستبند کماندار، راه دیگری برای بستن محموله گرانبها است. برای کسانی که به دنبال یک ویژگی آزمایشی سریع هستند، دست بند کلاچ بستن بند را راه رفتن است. بند های دست و پنجه نرم دست را می توان با یک یا 2 اینچ ساخته و در بسیاری از انواع مختلف ساخته شده است.

تریلر Ratchet ایالات متحده ایالات متحده می تواند پیچ و تاب تسمه کمربند کمربند خود را برای ایجاد بند ، بند ، سقوط موتور سیکلت ، بند دست و پنجه نرم کمربند الکترونیکی ، تسمه بند بند بند بستن کمربند ، و تسمه های متحرک .

اطلاعات تماس
Nanjing Dahua Special Belt Knit Co., Ltd.

تماس با شخص: jack

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات